Як відрізнити оригінальний iPhone від підробки

#iphone

Продукция Apple дуже популярна, тому існує безліч умільців, які постійно намагаються виготовляти підроблені продукти. Як правило, такий контрафакт потрапляє до нас з Китаю, де що не кожного дня випускають чергову копію iPhone, тільки довгим строком служби вона не відрізняється. Крім того, увімкнувши такий iPhone, можна виявити, що він працює на операційній системі Android.

Багато недобросовісних продавців користуються схожістю підробок і оригінальних iPhone (і набагато більш низькою ціною на контрафакт), щоб потім продати смартфон довірливим покупцям під виглядом справжнього пристрою. І хоча не існує універсального способу викрити підробку, є моменти, які слід перевірити при покупці iPhone (навіть в магазині). Наші експерти з сервісу Swoop розкажуть, як відрізнити оригінальний iPhone від підробки.

Огляньте зовнішній вигляд

Корпус. В першу чергу між екраном і корпусом не повинно бути ніяких зазорів, дисплей має щільно прилягати до корпусу. Увагу слід приділити і кнопкам: вони повинні бути без «люфту», легко натискатися, з характерним рівним клацанням. Хрускіт і тріск не допускаються - це явна ознака підробки.Огляньте написи на самому корпусі: щоб вони були рівні, читалися без проблем, не мали друкарських помилок. Також тут вказується номер моделі і IMEI, які можна перевірити на офіційному сайті Apple.

Виявити копію можна навіть по фарбі корпусу: якщо вона стирається і залишає сліди на руках, варто відразу відкласти такий iPhone в сторону. Іноді на підробки також встановлюють пластиковий корпус замість алюмінієвого - матеріал відрізнити дуже легко: алюміній зберігає холод, а якщо по ньому злегка постукати, прозвучить характерний металевий звук.Екран. На iPhone екран завжди глибокого чорного кольору і може бути лише незначно світліший корпусу, якщо смартфон виконаний в темному кольорі. Якщо екран сірий або помітно світліше корпусу, він вже не є оригінальним. Це не свідчить про те, що весь смартфон - підробка, але дає зрозуміти, що iPhone як мінімум побував в сумнівному сервісному центрі.

Камера. Об'єктив камери повинен бути рівним і акуратно розташований у спеціально відведеному місці на корпусі. Пил під склом камери та інші підозрілі ефекти також свідчать про ремонт чи заміну деталей

Задня панель і порти. Логотип Apple виконаний з нержавіючої сталі і надійно втоплений в кришку, так як є її елементом. Задня кришка не повинна зніматися: корпус iPhone будь-якої моделі - монолітний

Ніяких антен, зайвих деталей і, портів (крім 3,5 мм і Lightning, а з iPhone 7 - тільки Lightning) бути не повинно. У лотку сім-карти iPhone не буває ніяких слотів для карт пам'яті - тільки для SIM-карти (формату Nano).Зверніть увагу на порт Lightning - по його боках розташовані акуратні гвинтики з різьбленням під п'ятигранний викрутку. Якщо гвинтики пошкоджені, зірвана різьба або є помітні подряпини, то пристрій розкривали, причому неякісно. Оригінальність «начинки» можна відразу поставити під сумнів.

Також варто протестувати повзунок перемикання Звук / Вібрація на бічному торці - повинна відчуватися чітка вібрація при переведенні в тихий режим.

Обов'язково ввімкніть iPhone

Прозвучить дивно, але деякі покупці дійсно не включають iPhone при покупці, покладаючись тільки на зовнішній вигляд, комплектацію та коробку.По-перше, повинен справно працювати датчик відбитка пальця. Якщо купуєте iPhone «з рук», попросіть додати свій відбиток.Екран оригінального iPhone не повинен віддавати синім, зеленим або іншими відтінками. Всі кольори соковиті і приємні. Нахиліть пристрій і подивіться на картинку - навіть під великим кутом кольори і зображення не зміняться. iPhone має дуже хороші кути огляду, тому неоригінальний екран видасть себе відразу.

Інтерфейс iOS повинен буквально «радувати око» - чіткі шрифти, рівні, квадратні піктограми додатків з округленими кутами. Робота операційної системи плавна, без «лагів» і ривків.Маленька хитрість: зверніть увагу на піктограму «Годинник». На циферблаті стрілки обов'язково будуть рухатися (в деяких «псевдо-iOS» такі дрібниці можуть бути відсутніми).

Тонкощі інтерфейсу. Відкрийте додаток App Store і спробуйте завантажити будь-яку програму для iOS . По-перше, при відкритті App Store ніяких переадресаций в браузер (і тим більше в Google Play) бути не повинно, а пошук зазначених програм дозволить їх встановити.

Також пошукайте в «Налаштуваннях» такі пункти, як iCloud і «Знайти iPhone». У підробках навчилися з особливою точністю копіювати меню налаштувань, але ці функції ви там не знайдете.Насправді найдієвіший спосіб перевірити оригінальність iPhone і його операційної системи - завантажити на свій комп'ютер програмне забезпечення iTunes c офіційного сайту Apple. Після підключення смартфона до комп'ютера, програма пізнає оригінальний пристрій, надавши інформацію про його серійний номер і модель.

Завдяки нашому сервісу Викупу та Обміну iPhone swoop.in.ua ви можете швидко і вигідно продати свій старий iPhone а також вигідно обміняти його на новий.